AYDIN VİNÇ A.Ş

Fatih’in Torunları ,100 Ton Ağırlığındaki Gemiyi Karadan Başarıyla Yürüttü.

Bursa Büyükşehir Belediyesi’ne ait 100 ton ağırlığındaki yolcu gemisi Gemlik’te 700 tonluk denizden karaya çıkarılarak özel kendinden yürüyüşlü hidrolik SPMT nakliye ekipmanına yüklenmiş , özel izinler alınarak Gemlik’ten İznik’e nakliyesi gerçekleştirilmiş ve 700 tonluk teleskobik mobil vinç ile göle indirilerek çalışma başarıyla tamamlanmıştır.

Bursa Büyükşehir Belediyesinin satın almış olduğu Orhangazi-İznik arası yolcu taşımasında kullanılacak olan 11m.yüksekliğinde, 7.5m.genişliğinde,100 ton ağırlığındaki 155 kişilik yolcu feribotu 700 tonluk vinç ile Gemlik balıkçı barınağından tarafımızdan özel olarak hazırlanan, 12 aks hidrolik kendinden yürüyüşlü SPMT hidrolik dorse ile Gemlikten iznik’e taşıması başarılı bir şekilde gerçekleşmiştir.

Geminin gabari dışı ölçüleri ve karayolundaki elektrik tellerindeki olumsuzlukların çokluğu ve kendinden yürüyüşlü uzaktan kumandalı SPMT hidrolik dorse ile taşınması yönü ile bu taşıma uygulama olarak türkiyede bir ilktir. Türkiyede Kara yolu ile taşınan en büyük yolcu gemisi olan Akşemseddin, 12 Saat süren yolculuğun ardından İznik Gölüne yine Türkiyenin en büyük vinci olan 700 tonluk vinç ile indirilmiştir.

Diğer Haberlertạp chí gia đìnhtạp chí mẹ và bétư vấn xây nhàthời trang trẻ emdownload wordpress themes freedownload wordpress plugin freedownload magento themes free