EnglishTürkçe

Hakkımızda

Hakkımızda

Aydın Vinç A.Ş.

1980'den Günümüze...

Aydın Vinç, ağır yük kaldırmacılığı ve taşımacılığı, vinç kiralama ve limanlarda elleçleme hizmetleri alanlarında faaliyet gösteren bir aile şirketidir. 1980 yılında Hasan Aydın faaliyetlerine Bursa’da Aydın Kurtarmacılık A.Ş. adı altında başlamıştır ki, Aydın Kurtarmacılık A.Ş. halen Aydın Şirketler grubunun bir parçası olarak ticari hayatını devam ettirmektedir. Zamanla; vinç kiralama şirketi hızla büyüyerek, hizmet ağını ağır yük kaldırma ve taşımacılığı hizmetleri ve liman tesislerinde elleçleme hizmetleri ile genişletmiştir. Aydın Vinç ve diğer grup üyesi şirketler, müşterilerimiz gözünde her zaman profesyonel hizmet ve yüksek emniyetli hizmet kalitesi anlamını taşımaktadır. Şunu gururla söyleyebiliriz ki; Aydın Şirketler Grubu Türkiye’nin neresinde olursa olsun her türlü komplike ağır yük taşımacılığı ve ağır yük kaldırma hizmetini sağlayabilecek makine parkı, deneyim ve yeteneğe sahiptir.

Aydın Vinç her zaman Türkiye’de ağır yük kaldırma ve ağır yük taşıma faaliyetlerinin gelişiminde öncü firma olmuştur. Bunun bir işareti olarak, doksanlı yıllarda hidrolik Gantry sistemi, ve daha sonra Strand Jack (halatlı kaldırma sistemi) makine parkımıza ilave edilmiştir. Bu ekipmanlar dünya çapında yapılan tüm yenilikçi ve en büyük kaldırma operasyonlarında kullanılmaktadır. Gantry sistemimizin kapasitesi 1.200 ton, Strand Jack sistemimizin kapasitesi ise 1.300 tondur. 600 tona kadar iki farklı Gantry operasyonunu aynı anda yürütme imkanımız mevcuttur. Strand Jack sistemimiz de iki ayrı, tamamen bilgisayar kontrollü operasyonu yürütme imkanını bize sağlar. Aynı zamanda sınırlı alanlarda yapılacak operasyonlar için en uygun olan ekipman; TRILIFTER TL 150, kaldırma ekipmanlarımıza katılmıştır. Çok amaçlı bir ekipman olan Trilifter farklı kaldırma aksesuarlarıyla, forklift veya vinç olarak 75 ton kaldırma kapasitesine sahiptir.

Liman tahmil tahliye hizmetleri Aydın Vinç hizmet yelpazesinin en önemli kalemlerinden biridir. Konu üzerine yapmış olduğu yatırımlar ile Türkiye’nin öncüsü olan firmamız, zaman içinde biriktirdiği tecrübe ve ulaştığı geniş ve modern makine parkı sayesinde Türkiye’nin her yerinde aylık 1.250.000. tonun üzerinde genel kargo, dökme yük ve proje yükü elleçlenmesi konusunda seçkin limanlarımıza hizmet vermektedir.

Servis ağımızın geliştirilmesi ile ilgili atılmış diğer bir önemli adımda DEMAG AC 700 mobil vincin ve Liebherr LR 1300 paletli, kafes bomlu vincin vinç filomuza katılmasıdır.
Aydın Vinç’in ayrıca, modüler taşıyıcılar, hidrolik yarı römork ve römorklardan oluşan geniş bir ağır nakliye filosu vardır. Römork ve dorselerimizin çeşitliliği bize her türlü geniş ve komplike ağır yük taşıma işini başarıyla tamamlama yeteneği sağlar. Tek parça için taşıma kapasitemiz şu anda 2200 tondur.

Aydın Vinç A.Ş.

ZOR İŞLERE GÜÇLÜ PARTNER

Aydın Vinç A.Ş.

Vizyonumuz

Ticari faaliyetlerimizin en öne çıkan hedefi; kalite, performans ve fiyat açısından tatmin edilmiş müşterilere sahip olmaktır.
Aydın Vinç Türkiye piyasasında kendi alanında en önemli hizmet sağlayıcılarından biri olarak pozisyonunu çalışma sahasındaki mükemmel performansı ve yüksek kaliteli yardımcı hizmetleri ile her zaman koruyarak geliştirmek amacındadır. Kaldırma ve taşıma planlaması, çalışma sahası keşfi, müşteri işinin gereklerine uygun işe özel donanım imalatı Tarafımızdan sağlanan yardımcı hizmetlerden sadece birkaçıdır.
Çağa uygun son teknoloji makine parkı ve müşteri memnuniyetine odaklı, yüksek seviyede tecrübe sahibi personelinin birleşimi ile Aydın Vinç; her zaman Türkiye’deki en iyi servis sağlayıcı olmayı ve yakın gelecekte çalışmalarının yurt dışına taşıyarak genişletmeyi amaçlamaktadır.

Aydın Vinç A.Ş.

Misyonumuz

Ağır yük kaldırma ve taşıma, malzeme elleçleme hizmetleri alanında Türkiye’nin en büyük hizmet sağlayıcılarından biri olarak misyonumuz; çok çalışma ve yüksek servis kalitesi sayesinde kazandığımız haklı yeri korumak ve pozisyonumuzu geliştirerek ilerletmektir. Misyonumuzu yerine getirmede faydalandığımız en önemli enstrümanlar şöyledir:

Sürekli Gelişim: Aydın Vinç; durağanlığın hizmet yarışında geri kalmak olduğunun bilinciyle, makine parkını ve insan kaynaklarını sürekli gelişen piyasa gereklilikleri doğrultusunda geliştirmektedir.

Yenilikçi: Müşterilerimizin daha önce karşılaşılmamış benzersiz problemlerinin tarafımızdan tasarlanan yeni yöntemler ve sadece o işe uygun yaratıcı donanımlar ile çözüme kavuşturulması bizim için her zaman büyük zevk olmuştur.

Emniyet: Bizim emniyet prensibimiz; kendi adımız ve yatırımlarımızın yanında; müşterilerimizin ve taşeronların hayat ve yatırımlarını da herhangi bir tehlikeli durumun dışında tutmaktır. Çok iyi biliyoruz ki; “Sizin işinizi korumak, kendi işimizi korumaktır.”

Yüksek seviyeli servis kalitesi: Servis kalitemizin seviyesi kalite ve emniyet tüzükleri açısından dünya çapında üne sahip müşterilerimiz tarafından belirlenmiştir.

Kiralama, Özel Kaldırma, Liman Hizmetleri, Ağır Yük Taşıma ve Nakliye, Komple Proje İşleri İçin Bize Ulaşın