EnglishTürkçe

Ağır Yük Nakliye Hizmetleri

Ağır Yük Nakliye Hizmetleri

Ağır Yük Nakliye Hizmetleri

Aydın Vinç’in oldukça geniş ve çeşitli, günün şartlarına uygun nakliye filosu, ağır nakliye departmanımıza müşterilerimizin karşılaşabileceği her türlü nakliye sorununun, yük boyutuna ve ağırlığına bakılmaksızın karşılanmasında büyük imkân sağlar. Nakliye çalışmalarımız genellikle komple proje işleri olarak gerçekleştirilir. Komple proje taşımacılığına; yükleme sahası ve güzergâh keşifleri, yardımcı nakliye malzemelerinin temini (yük semerleri, sabitleyiciler ve özel bağlama malzemeleri gibi), resmi yol izinlerinin alınması, kaldırma ve yükleme, taşıma ve yükün doğru pozisyona getirilerek yerine indirilmesi.

Yaptığımız yatırımlarla ağır nakliye kapasitemiz tek parça 350 tondan tek parça 2200 tona çıkarılmış ve 250 ton taşıma kapasiteli özel havuz sistem ile nakliyesi sıkıntılı yüksek parçaların nakliyeleri de tarafımızdan gerçekleştirilebilmektedir. 2014 yılında ağır nakliye ekipmanları parkımıza katılan , kendinden yürüyüşlü hidrolik SPMT nakliye ekipmanı ile dar ve kapalı alanlarda çekici kullanılmadan gerçekleştirilmesi imkansız gibi görünen taşımaları başarıyla yapabilmekteyiz.

Römork, yarı römork, modüler ve dar, kapalı alanlarda her türlü çalışmalara elverişli kendinden yürüyüşlü SPMT taşıyıcılarımızın çeşitliği ve ağır nakliye ekibimizi oluşturan personelimizin deneyimi en karmaşık nakliye projelerini dahi kolaylıkla yerine getirebilmemizi sağlar

Teklif Formu

Teklif Almak İçin Formu Doldurun