EnglishTürkçe

Kiralama Hizmetleri

Kiralama Hizmetleri

Kiralama Hizmetleri

Aydın Vinç, makine parkuru çeşitliliği ile Türkiye’nin en geniş makine parkına sahip olup her türlü uzun ve kısa vadeli müşteri ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilmektedir. Teleskopik mobil vinçler, kamyon üstü katlanır bomlu hiup vinçler, paletli kafes bomlu vinçler, forkliftler, özel trilifter olarak adlandırılan 65 ton kaldırma kapasiteli forklift çatalları, bom ve hidrolik gantry gibi çalışabilen makineler , maksimum 1.200 ton kaldırma kapasiteli Hidrolik Gantry Krikolama Sistemi , maksimum 1.300 ton kaldırma kapasiteli Strandjack Halatlı Kaldırma Sistemleri , tek parça 1.000 ton taşıma kapasitesi ve 250 ton taşıma kapasiteli özel havuz sistem ile her türlü ağır taşıma işlerinde ve liman elleçleme makineleri ile müşterilerimize her şartta kiralama hizmeti sağlamaktayız.

Kiralama operasyonları ofislerimizden yönlendirilmektedir. Talebi alan ofis personelimiz istenen makinenin hazırlanması ve yola çıkarılması için gerekli olan işlemleri hemen başlatır. Planlı işler için makinenin en az 2 – 3 gün önceden rezervasyonunun yapılması hem makine programı hem de işin önceden planlanarak aksamaması için gereklidir. Ayrıca planlanmamış acil durumlar için ofislerimize ve süpervizörlerimize günün 24 saati ulaşabilirsiniz. İdari ve saha personelimiz her türlü taşıma ve kaldırma ihtiyacınızın karşılanması için anında harekete geçecektir.

Aydın Vinç’in kaldırma ve taşıma operasyonlarında partner olarak seçilmesinin en avantajlı yönü, çok yönlü ve geniş makine parkı sayesinde Aydın Vinç çalışma esnasında ortaya çıkacak her türlü arıza anında veya beklenmedik ekipman ihtiyaçlarında hızlı bir tamir, değiştirme veya ilave ekipman sağlama hizmeti verebilir.

Forkliftler hariç makine parkımızdaki her türlü makine operatörleri ile birlikte kiralanır. Kiracının kendi bünyesinde sertifikalı ve kalifiye operatörler olması koşuluyla, forkliftler tüm operasyon ve makine sorumluluğu kiracıya ait olacak şekilde operatörsüz kiraya verilebilir. Ayrıca çalışmalar için müşteri talebine göre uzman ve deneyimli forklift operatörleri sağlayabiliriz. Aydın Vinç tarafından işe alınan her türlü personel operasyon ve iş emniyeti konularında bir eğitim programından geçirilir. Bu eğitim prosedürü , operasyonel standardizasyon ve üst düzey çalışma emniyetini garanti eder.

Teklif Formu

Teklif Almak İçin Formu Doldurun