Telehandler

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Kategoriler:

Aydın Vinç çeşitli kapasitelerde çok geniş bir forklift filosuna sahiptir. Forkliftler operatörlü ve operatörsüz olarak kiralanabilir. Forklift operatörlerimiz uygun operatörlük ve emniyet sertifikalarına sahiptir. Tüm diğer ekipmanlarımız gibi forkliftlerimiz de yetkili denetimciler tarafından mekanik, hidrolik vb. arıza ve hatalara karşı periyodik olara kontrol edilirler. Aydın Vinç’i forklift sağlayıcı olarak seçmenin en avantajlı yönü hızlı tamir ve değiştirme hizmeti alınabilmesidir. Çalışan makinelerde meydana gelebilecek herhangi bir arıza veya beklenmedik ilave makine ihtiyacınızda sizi çok fazla bekletmeyiz.

Aydın Vinç’i forklift sağlayıcı olarak seçmenin en avantajlı yönü hızlı tamir ve değiştirme hizmeti alınabilmesidir.  Bu açıdan size bir hizmet sağlayıcısından daha yakın bir noktada bulunmaktayız. Kendi forkliftine sahip olmaktansa kiralamanın avantajlarından bazıları şunlardır.

  • Yeni ekipmana sermaye yatırımı ve boşta gezecek operatör için çalıştırma maliyeti gerektirmez.
  • Kendi forkliftinizin bakımı külfetinden kurtulursunuz.
  • Herhangi bir arıza durumunda hızlı tamir veya değiştirme hizmeti alırsınız.
  • Hızlı teslim. Hızlı yanıt için kendi araçlarımızla teslimat yapmaktayız.

Ek bilgi

Ağırlık 1 kg
Boyutlar 1 × 1 × 1 cm